13 listopada 2012

Liebster Blog

Chcę bardzo podziękować Dominice za nominowanie mojego bloga do Liebster Blog. Dziękuję Dominiko:)
Będę szczera. Napisałam tego posta zgodnie z regułą i zasadami o jakie chodzi w tej zabawie. 
Ale po 1: nie wiem czemu , ale po opublikowaniu coś mi się rozsypało i nie mogłam tego opublikować. A po 2 jak już tak się stało to stwierdziłam że nie chce nikogo obligować do czegoś czego nie chce albo nie ma ochoty robić, więc nie będę nikogo nominować. 
Chcę też podkreślić że nie bawię się w tego typu zabawy, a zwłaszcza łańcuszkowe.
  Polubię czyjegoś bloga nie za to że ktoś mnie o to prosi, lecz za to że lubię Go czytać, oglądać zdjęcia, za to że są tam wspaniałe przepisy, przemyślenia, opowiadania i treści, które mnie interesują i za autora, który czymś mnie do siebie przyciąga. Nie uczestniczę też w żadnych konkursach, bo mi się po prostu nie chce. Wybaczcie. Powiem jak Maria P. "Sorry Polsko"  Nie potępiam też nikogo za to że uczestniczy w tego rodzaju przedsięwzięciach. Blogowanie to świetna sprawa i świetna zabawa, ale bez tzw: "parcia na szkło". Wiem , wiem teraz to już się narażę na całego, ale trudno, nie będę robić czegoś na co nie mam ochoty.  
A jeżeli już jestem przy temacie, chcę tylko wyróżnić blogi, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie i nie obliguję ich do dalszej zabawy (chyba że chcą) oddam swoje miejsce. Te blogi są po prawej stronie "Strony które odwiedzam"  i ani więcej, ani mniej :)
Życzę Wam miłej zabawy
A teraz muszę iść obierać kartofle...........

4 komentarze:

Zielaczek pisze...

Asieńko, wyjęłaś mi to z ust! :) Pozdrawiam :)

asiawhitekitchen pisze...

Szczerze mówiąc nawet miałam Cię nominować ;), ale jakoś tak walnęłam się w czoło i doszłam do wniosku że nie mam czasu bo muszę przecież obierać te cholerne kartofle :)

Michał. pisze...

No więc ja tam żadnym bloggerem nie jestem jednak blogi czytam. Dzisiaj zauważyłem zjawisko o nazwie "Versatile Blogger Awards". Prawie każdy blog do którego zaglądam dostał od kogoś taką nominację... postanowiłem poszukać kogoś kto jest oportunisą i po nominowaniu powie "Dziękuję, nie chcę"... no i fail...
Jedynie tutaj coś na rzeczy. Huh... może to zabrzmi okrutnie ale Blog Awards jest świetny przykładem dla socjologów do porozmawiania o nacisku grupy i owczym pędzie. Pozdrawiam i gratuluję bycia sobą!

Michał.

asiawhitekitchen pisze...

Michał serdeczne, serdeczne dzięki:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...