10 kwietnia 2013

Urodzinowy konkurs !Ci którzy mnie znają wiedzą, że nie umieszczam żadnych reklam na blogu i nie mam żadnych sponsorowanych notek ani linków.
Nie robię potraw z gotowców i nie wciskam Wam bzdetów typu "z ryżu Firmy X wychodzi wspaniały ryż na sypko". Albo że "gotowa zupa pomidorowa z torebki firmy Y jest naprawdę pełna zdrowia, smaków, witamin i robi się ją niesamowicie szybko". Sama nie wierzę w takie rzeczy, więc nie będę wciskać ludziom tych bzdur, nawet za pieniądze. Może i jestem frajerem. Trudno...jestem. Muszę z tym jakoś żyć.

 I tym razem nie będzie sponsoringu.
Z okazji zbliżających się pierwszych urodzin bloga (do których jeszcze wrócę) zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodę ufundowałam z mojej prywatnej biblioteki.
Będą to dwie książki: Gwyneth Paltrow "Córeczka tatusia" i Helene Dujardin "Ujęcia ze smakiem". Pragnę zaznaczyć, że książki są nowe i pachnące drukiem (gdyby ktoś miał wątpliwości). Zachęcam, bo książki są naprawdę świetne.  Niech będą inspiracją i dobrym duchem do domowej kuchni i jeszcze lepszych zdjęć kulinarnych.

Konkurs 
Warunki konkursu:
 Warunkiem wygrania zestawu dwóch książek, jest wykonanie i nadesłanie zdjęcia, tematem którego ma być oczywiście jedzenie. Ale jedzenie widziane z perspektywy ulicy. Np: wystawa sklepowa, albo warzywa wystawione na targu, czy po prostu budka z hod-dogami. Wasze inspiracje mile widziane. Mogą to być zdjęcia zrobione telefonem jak i aparatem. Nie muszą być profesjonalne, muszą być ciekawe. Może być ich kilka (maksymalnie trzy). Najciekawsze zdjęcie zostanie nagrodzone dwoma książkami. Pozostałe, ciekawe zdjęcia, opublikuje na blogu i na Facebooku (za przyzwoleniem autora).
Zdjęcia i pytania związane z konkursem proszę przesyłać na adres rydzykjoanna@gmail.com z dopiskiem "konkurs" do dnia 31-05-2013. Zachęcam, bo nagroda jest naprawdę cenna.
Powodzenia !
7 komentarzy:

AZgotuj! pisze...

Zapisuje się na konkurs:)

AZgotuj! pisze...

Zapisuje się na konkurs:)

asia white kitchen pisze...

Zapraszam i czekam na zdjęcie:-)

AniaM pisze...

świetne nagrody! Może uda mi się wziąć udział:)

asia white kitchen pisze...

Aniu oczywiście zapraszam. Każdy może:-)

Sylwia Papilotka pisze...

Bardzo fajne i ciekawe wyzwanie, spróbuje podołać ;)
Pozdrawiam

Beatrice pisze...

Właśnie przesyła się zdjęcie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...